صفحه ویژگی بازی

درباره بازی

خانواده مافیایی خودت رو بساز و حرفه ای ترین آدما رو استخدام کن. قبل از اینکه خیلی دیر بشه و کنترل شهر از دست خانواده ما خارج بشه باید ثابت کنی که قویترین پسرخوانده هستی و می‌تونی بزرگترین اتحاد رو تشکیل بدی.

بازی پسر خوانده در سبک استراتژی نوبتی آنلاین، راوی مبارزات گروه های خلافکار مافیایی است که در طول یک قرن گذشته شهرهای مختلف جهان را کنترل می‌کردند.
ایستگاه
اسکله
گاراژ
فرودگاه
بانک
قبرستون
ژاپن
عمارت
ساحل
ایتالیا

ایستگاه

منطقه یک

اسکله

منطقه دو

گاراژ

منطقه سه

فرودگاه

منطقه چهار

بانک

منطقه پنج

قبرستون

منطقه شش

ژاپن

منطقه هفت

عمارت

منطقه هشت

ساحل

منطقه نه

ایتالیا

منطقه ده
چنگیز انفرادی
چنگیز انفرادی

چنگیز نصف عمر خودشو توی زندان انفرادی بوده، اون توی مبارزه تن به تن و اواخر هر نبرد می‌تونه سرنوشت جنگ رو تغییر بده.

زامبولی
زامبولی

اون برادر مه پیکر هست، که مه پیکر تونسته با جادو جنبل اونو به صورت زامبی زنده کنه. میگن افرادی که بیرون اومدنش رو دیدن فقط جنازشون برگشته

ننجون
ننجون

پیر ترین عضو مافیاست به دلیل رعایت نکردن حقوق حیوانات دایما تحت تعقیب پلیس بین الملل هستش.

اژدر ناکوت
اژدر ناکوت

یکبار برای شکست حریفش گوشش رو گاز گرفت و شاپور گاوکش که بین تماشاچی‌ها نشسته بود،بلافاصله ازش دعوت کرد که عضو خانواده بشه.

اسی شپش
اسی شپش

جواد ترین عضو گروه که به واسطه ی شوهر عمش حشمت لوتی، وارد مافیا شده، استاد ضعیف کشی و خفت گیریه.

سوسن چارسو
سوسن چارسو

خبره ترین مکانیک ایرانه.اون از خاکسترای یه پیکان، جسی رو خلق کرده تا بتونه با اون به دوستاش کمک کنه.اگه بابای سوسن کارخانه خودروسازیش رو تو قمار از دست نمی داد، سوسن میتونست اختراعات بیشتری بکنه.

فری بلوف
فری بلوف

از بچه های با مرام آبودانه که قدیما تو تیم برزیل پا به توپ بوده.مافیای نفت خلیج فارس هم دست فریه، البته به حرفای فری نمیشه اعتماد کرد چون بلوف زیاد می زنه.

تاکایا تاتسو
تاکایا تاتسو

خانواده و استادش رو توی یه مبارزه از دست داده، اون قسم خورد که انتقامشون رو بگیره، به مافیا پیوست تا آماده ی انتقام بشه و بعد از اون طبق قوانین یه سامورایی خودشو می کشه ... یه مرگ شرافتمندانه!

افسون استوار
افسون استوار

رفیق فابریک سوسن چارسو، که توی کلاس حرفه وفن با هم آشنا شدن.اونا از همون بچگی تو کار ساخت سلاح وابزار خفن بودن.آخرین اختراع افسون RPG بوده ولی یه شب که با سوسن رفته بودن خرید دشمناش از خونش دزدیدنش.

قبرکن
قبرکن

هیچ داستانی از زمان کودکیش وجود نداره، هربار که یکی از اعضای مافیا به  قتل برسه سر و کله این پیری برای دفن کردنش پیدا میشه. پدرخوانده وقتی بچه بوده، دیده که پدربزرگشو همین قبرکن دفن کرده.

قباد آمپولی
قباد آمپولی

اوایل هر مبارزه با مسموم کردن دشمنان خانواده حریف رو از هم می‌پاشونه.قباد قبلا دستیار دکتر جمشید بوده ولی به دلیل نا معلومی رابطه دوستی دکتر و قباد خراب میشه.

هیفا کژدم
هیفا کژدم

تنها دختر عربی مافیا. اون 9 تا برادر داره که همشون جنگجون، حالا اون هم به گروه مافیا پیوسته تا به خانوادش نشون بده که چیکار می تونه بکنه. 

کمیسر کیومرث
کمیسر کیومرث

برادر دو قلوی تورج معکوس ولی خب کاملا با هم متفاوت! بر خلاف برادر دیوونه و خرابکارش، کیومرث آدم باهوش و دقیقیه. فارغ التحصیل برتر دانشکده افسری، خوشتیپ، تیز بین، دقیق و خدای جذابیت.

داوود کپسولی
داوود کپسولی

از بچگی عاشق آتیش بازی و ساخت دینامیت های دست ساز خودش بوده، در مواقع حساس ، می‌تونه خودشو انتحاری بترکونه.

شراره کینه توز
شراره کینه توز

زمان بچگیش، پدر و مادرش رو جلو چشاش ترور می کنن. شراره تمام عمرش رو سخت تمرین کرد تا یک قاتل حرفه ای شد و انتقامش رو گرفت. 

دکتر جمشید
دکتر جمشید

هرمریضی رو شفا میده و حتی میتونه مرده رو زنده کنه. دکتر بعداز ظهرا به صورت پاره وقت شاهزاده‌ های قجری رو درمان می‌کنه

تورج معکوس
تورج معکوس

به تازگی از مافیای ایتالیا به ایران اومده. به خاطر خنده هایی که موقع کشتن دیگران می کنه برنده ی بهترین خنده ی سال شده. تورج جنون کشتن داره و بعضی وقتها از دستورات سرپیچی می کنه.

شهین تکتیر
شهین تکتیر

تنها تک تیر انداز خانواده هستش، اون می تونه از رفیقاش تو گروه دفاع کنه، ساسان تکخور تنها خواستگار زنده شهین هست ولی پدرخوانده هنوز رضایت نداده.

  • کافه بازار
  • گوگل پلی
  • اپ استور
  • رده بندی سنی بازی : +7 سال
  • اندروید مورد نیاز : 4.4 و بالاتر